Администраторы и эдвайзеры факультетов /Высших школ

Факультет/Жоғары мектеп декандарының оқу-тәрбие ісі, ғылыми зерттеу жумыстары жөніндегі орынбасарларын, администраторларың және мамандық эдвайзерлерін тағайындау туралы

Білім және ғылым Министрінің 20.04.2011ж. № 152 «Кредиттік технология бойынша оқу үдерісін ұйымдастыру ережелері» бойынша  білім алушыларымен әдістемелік  - ұйымдастыру және кеңес беру, оқу тәрбие ісі, ғылыми жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:

§1

 

2017-2018 оқу жылына төменде келтірілген профессор-оқытушы құрамынан факультет/Жоғары мектеп деканының оқу ісі және тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары қызметіне 29.08.2017 ж. бастап тағайындалсын  (үстеме ақы мерзімін белгілеп тексеру ):

«Ауыл-шаруашылығы ғылымдарының» жоғары мектебі:

Ермаханов Нұржан Қадырбергенұлы «Су ресурстары, жерді пайдалану және агротехника» кафедрасының аға оқытушысы;

«Ақпараттық технологиялар және энергетика» жоғары мектебі:

Исмаилов Хайрулла Бахтиярович – «Ақпараттық жүйелер» кафедрасының доценті, к.т.н.;

«Жаратылыстану ғылыми- педагогикалық» жоғары мектебі:

Ыдырысбаев Дархан Уалиханұлы – «Информатиканы оқытудың теориясы мен әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы, магистр;

«Тоқыма және тамақ инженериясы» жоғары мектебі:

Серікұлы Жандос – «Тамақ инженериясы» кафедрасының PhD докторы;

Заңтану және халықаралық қатынастар факультеті:

Джумадилов Бахыт Жорабекович – «Қылмыстық процесс және криминалистика» кафедрасының аға оқытушысы;

Құрылыс және көлік факультеті:

Омаров Берік Аманкелдиевич – «Көлік, тасымалдауды және қозғалысты ұйымдастыру» кафедрасының аға оқытушысы, магистр;

Механика және мұнай газ ісі факультеті:

Ешанкулов Амирхан Айткулович – «Стандарттау және сертификаттау» кафедрасының аға оқытушысы, т.ғ.к., доцент;

Педагогика және мәдениет факультеті:

Таштанов Жаңабек Әлібекұлы – «Жалпы тарих және археология» кафедрасының аға оқытушысы, ф.ғ.к.;

Дене тәрбиесі және спорт факультеті:

Есипов Владислав Владимирович – «Спорт пәндері және жекпе-жек» кафедрасының аға оқытушысына бұрынғы белгіленген үстеме ақы сақталына отырып;

«Химиялық инженерия және биотехнология» жоғары мектебі:

Байысбай Омирбек Пернебайулы – «Бейорганикалық заттардың химиялық технологиясы» кафедрасының доценті, т.ғ.к;

 «Басқару және бизнес» жоғары мектебі:

Құлбай Бауыржан Сусарұлы – «Қаржы» кафедрасының магистр, аға оқытушысы;

Филология факультеті:

 Швайковский Алексей Сергеевич – «Ағылшын тіл білімі» кафедрасының, п.ғ.к. доцентіне бұрынғы белгіленген үстеме ақы сақталына отырып;

   

§ 2

 

2017-2018 оқу жылына төменде келтірілген профессор-оқытушы құрамынан факультет/Жоғары мектеп деканының ғылыми зерттеу жұмыстары жөніндегі орынбасары қызметіне 29.08.2017 ж. бастап тағайындалсын:

«Ауыл-шаруашылығы ғылымдарының» жоғары мектебі:

Қонысова Сара Сапарқызы – «Мал шаруашылық өнімдерінің технологиясы» кафедрасының аға оқытушысы.

«Ақпараттық технологиялар және энергетика» жоғары мектебі:

Сарибаев Абдушукур Сатыбалдиевич – «Автоматтандыру, телекоммуникация және басқару» доценті, т.ғ.к.;

«Жаратылыстану ғылыми- педагогикалық» жоғары мектебі:

Кемельбекова Жанар Сатыбалдиевна - «Информатиканы оқыту теориясы мен әдістемесі» кафедрасының доцент т.ғ.к.;

«Тоқыма және тамақ инженериясы» жоғары мектебі:

Қалдыбаева Гульбустан Юсупжанқызы- «Тоқыма материалдарының технологиясы және жобалануы» кафедрасының аға оқытушысы, техника ғылымдарының магистрі;

Заңтану және халықаралық қатынастар факультеті:

Бекбосынов Ермек Туленович – «Азаматтық құқық және азаматтық іс жүргізу» кафедрасының доценті м.а.;

Құрылыс және көлік факультеті:

Жүсіпбеков Әлмахан Қалжанұлы – «Құрылыс материалдары, бұйымдары және конструкцияларын өндіру» кафедрасының аға оқытушысы;

Механика және мұнай газ ісі факультеті:

Молдагалиев Арман Бердибекович – «Механика және машина жасау» кафедрасының доценті;

 Педагогика және мәдениет факультеті:

Алметов Негматжана Шадиметович – «Жалпы педагогика және музыкалық білім» кафедрасының п.ғ.д., профессоры;

 Дене тәрбиесі және спорт факультеті:

Жүнісбекова Жанна Алханқызы – «Жалпы психология» кафедрасының аға оқытушысы, п.ғ.к.;

 «Химиялық инженерия және биотехнология» жоғары мектебі:

Сарыпбекова Нұрсұлу Көшенқызы – «Химия» кафедрасының доценті, х.ғ.к;

«Басқару және бизнес» жоғары мектебі:

Айдарова Айна Байларовна – «Экономика» кафедрасының доценті, э.ғ.к.

Филология факультеті:

Джунисова Айнура Абдашимовна – «Орыс тілі мен әдебиеті» кафедрасының доценті.

 

§3

 

2017-2018 оқу жылына төменде келтірілген профессор-оқытушы құрамынан факультет/Жоғары мектеп администраторы қызметіне 29.08.2017 ж. бастап тағайындалсын:

 «Ауыл-шаруашылығы ғылымдарының» жоғары мектебі:

Маханова Ұлбосын Медетовна – «Агротехнология» кафедрасының аға оқытушысы;

«Ақпараттық технологиялар және энергетика» жоғары мектебі:

Ботаева Сауле Байзаховна – «Ақпараттық жүйелер» кафедрасының доценті, т.ғ.к;

«Жаратылыстану ғылыми- педагогикалық» жоғары мектебі:

Аманбаев Рахымжан Ауелханович – «Информатиканы оқытудың теориясы мен әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы;

«Тоқыма және тамақ инженериясы» жоғары мектебі:

Батиркулова Ақбота Абдисерикқызы – «Тоқыма материалдарының технологиясы және жобалануы» кафедрасының оқытушы;

Заңтану және халықаралық қатынастар факультеті:

Байтанова Айнұр Серікқызы – «Қылмыстық процесс және криминалистика» кафедрасының аға оқытушысы;

Құрылыс және көлік факультеті:

Сапаров Сакен Абубакирович – «Құрылыс материалдары, бұйымдары және конструкциялары өндіру» кафедрасының аға оқытушысы;

Механика және мұнай газ ісі факультеті:

Джамалова Зулфия Исламовна – «Стандарттау және сертификаттау» кафедрасының аға оқытушысы;

Педагогика және мәдениет факультеті:

Уалиханова Айнұр – «Мәдени-тынығу және әлеуметтік қызмет» кафедрасының аға оқытушысы;

«Химиялық инженерия және биотехнология» жоғары мектебі:

Нурпеисова Айгерим Муратбаевна – «Металлургия» кафедрасының оқытушысы;

Дене тәрбиесі және спорт факультеті:

Султанова Камила Асыкбаевна – «Психология және дефектология» кафедрасының аға оқытушысы, педагогика ғылымдарының магистрі;

«Басқару және бизнес» жоғары мектебі:

Кальбаева Нұрсұлу Танатовна – «Қаржы» кафедрасының аға оқытушысы;

Филология факультеті:

Сералиева Алтынай Елубаевна – «Орыс тілі және әдебиет» кафедрасының аға оқытушысына бұрынғы белгіленген үстеме ақы сақталына отырып;

Шетел студенттерімен және ЖОО дайындық факультеті:

Тулешова Марина Анарбековна

§4

 

2017-2018 оқу жылына келесі оқытушы – профессор құрамының мүшелері факультет/Жоғары мектеп эдвайзерлері қызметіне 29.08.2017 ж. бастап тағайындалсын:

«Ауыл-шаруашылығы ғылымдарының» жоғары мектебі:

Мылтықбаева Гүлзада Сәрсенбекқызы–«Агротехнология» кафедрасының оқытушысы;

Нажмадинова Нургуль Бериковна–«Жануарлар патологиясы» кафедрасының аға оқытушысы;

Батхиева Гүлбану Бекеновна – «Ветеринарлық клиникалық диагностика» кафедрасының оқытушысы;

Байжанова Айгерім Нұрланқызы -  «Су ресурстары жерді пайдалану және агротехника» кафедрасының оқытушысы;

Мусилимова Жадыра Өмірбекқызы- «Мал шаруашылығы өнімдерінің технологиясы» кафедрасының оқытушысы.

«Ақпараттық технологиялар және энергетика» жоғары мектебі:

Бекжигитова Айнур Еламановна – «Ақпараттық жүйелер» кафедрасының оқытушысы;

Апсеметова Айжан Туретаевна – «Энергетика және дәстүрлі емес энергетика жүйелері» кафедрасының аға оқытушысы;

Каюмова Умида Разакуловна, Култас Айгерим Култасқызы – «Автоматтандыру, телекоммуникациялар және басқару» кафедрасының оқытушылары;

Мелдебекова Сауле Корганбаевна – «Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету» кафедрасының аға оқытушысы.

«Жаратылыстану ғылыми- педагогикалық» жоғары мектебі:

Алтынбеков Шадияр Еркинович – «Математика» кафедрасының магистр, аға оқытушысы;

Айдарбеков Нұрсұлтан Көпжасарұлы – «Физика» кафедрасының магистр, оқытушысы;

Сабденова Улбосын Отегеновна – «Химия» кафедрасының магистр, оқытушысы;

Дилдабаева Макпал Сайлауовна – «Информатика» кафедрасының магистр, оқытушысы;

Қалабаева Қызбала Райымбековна – «Кәсіптік оқыту» кафедрасының магистр, аға оқытушысы;

Жұматаева Ұлжалғас Таубайқызы – «Биология» кафедрасының аға оқытушысы.

«Тоқыма және тамақ инженериясы» жоғары мектебі:

Туркеева Эльмира Мырзахановна – «Тамақ инженериясы» кафедрасының аға оқытушысы;

Бейсенбаева Шұға Қайырхановна – «Тоқыма материалдарының және жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы» кафедрасының аға оқытушысы;

Доскараева Салтанат Октябьевна – «Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының көркем безендірілуі және конструкциялануы» кафедрасының оқытушысы;

Мұхтарова Гаухар Құттыбекқызы - «Азық түлік тағамдарының технологиясы және қауіпсіздігі» кафедрасының оқытушысы.

Заңтану және халықаралық қатынастар факультеті:

Сұлтанбекова Жанар Исмайловна, Аталыкова Гулжазира – «Азаматтық құқық және азаматтық іс жүргізу» кафедрасының оқытушылары;

Шалдарбекова Манат Бахташовна – «Мемлекет және құқық теориясы» кафедрасының аға оқытушысы;

Болатбекова Лола Абаевна – «Қылмыстық құқық және криминология» кафедрасының аға оқытушысы;

Бердекова Роза Мырзахановна, Сарсенбеков Жандос – «Халықаралық қатынастар және кеден ісі» кафедрасының аға оқытушылары;

Мирзакулова Балжан Амангельдиевна – «Қылмыстық процесс және криминалистика» кафедрасының аға оқытушысы, магистр.

Құрылыс және көлік факультеті:

Куттыбаева Майра Мырзабековна – «Өнеркәсіптік азаматтық және жол құрылысы» кафедрасының аға оқытушысы;

Зиябеков Берік Даулетбекович, Назымбетов Бақтыбек Бегалиевич -  «Көлік, тасмалдауды және қозғалысты ұйымдастыру» кафедрасының аға оқытушылары;

Копжасарова Айжан Бекжанқызы, Тунгатаева Ақбөпе Манбековна – «Сәулет» кафедрасының магистр, аға оқытушылары,;

Кудабаев Руслан Бахтиярович – «Құрылыс материалдары, бұйымдары және конструкциялары технологиясы» кафедрасының аға оқытушысы;

Абубакирова Таслима Сериковна – «Тіршілік қауіпсіздігі және қоршаған ортаны қорғау» кафедрасының доктор phD.

 

Механика және мұнай газ ісі факультеті:

Пазилова Гулжан Жолдасбековна, Сейткасимова Ляззат Асановна – «Технологиялық машиналар мен жабдықтар» кафедрасының аға оқытушылары;

Асан Айгерим, Ақылбек Ербол Ерғалиұлы – «Механика және машинажасау» кафедрасының аға оқытушылары;

Тұрдыбекова Дилфуза Абдашимовна – «Стандарттау және сертификаттау» кафедрасының  магистр, оқытушысы;

Опахова Камиля Темирхановна, Шегенова Гаухар Куанышбаевна – «Мұнайгаз ісі» кафедрасының аға оқытушылары.

Педагогика және мәдениет факультеті:

Нарымбет Гулнур Бекмұратқызы, Лабенова Рабиға Саттаровна – «Жалпы тарих және мұражай ісі» кафедрасының аға оқытушысы;

Ақылбекова Айнаш Төленқызы – «Мәдени және әлеуметтік қызмет» кафедрасының аға оқытушысы;

Крылова Ольга Владимировна– «Өнер» кафедрасының аға оқытушылары;

Примкулова Шолпан – «Жалпы педагогика және музыкалық білім» кафедрасының аға оқытушысы;

Миронова Татьяна Геннадьевна – «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушылары;

Мекенбаева Эльвира Айдарқызы – «Театралдық және эстрадалық шығармашылық» кафедрасының магистр, аға оқытушысы.

«Химиялық инженерия және биотехнология» жоғары мектебі:

Аскербекова А.М. – «Экология» кафедрасының оқытушысы;

Қамбарова Ғ.Ә. – «Бейорганикалық заттардың химиялық технологиясы» кафедрасының оқытушысы, т.ғ.к.;

Айтулова Ж.М. – «Цемент,керамика және шыны технологиялары» кафедрасының аға оқытушысы;

Баймирзаева Ж. – «Биотехнология» кафедрасының оқытушысы;

Есмурзаева Р.М. – «Металургия» кафедрасының аға оқытушысы;

Оразымбетова А.О.– «Органикалық заттардың химиялық технологиясы» кафедрасының аға оқытушысы;

Айкөзова Л.Д. – «Химия» кафедрасының  т.ғ.к.,доценті.

Дене тәрбиесі және спорт факультеті:

Бектурғанова С., Мирзадинова Н. – «Психология және дефектология» кафедрасының магистр, аға оқытушылары;

Конашева Раушан Алимжановна – «Дене тәрбиесі және спорт ілімі мен әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы;

Изосимова Маргарита Александровна – «Спорттық пәндер және жекпе-жек» кафедрасының оқытушысы;

Бектаев Нұрғали Асқарұлы – «Бастапқы әскери дайындық» кафедрасының оқытушысы.

«Басқару және бизнес» жоғары мектебі:

Сапарбаева Эльмира Абдикаимовна– «Экономика» кафедрасының аға оқытушы;

Дарибаева Арай Султановна – «Менеджмент және маркетинг» кафедрасының аға оқытушысы;

Бастыков Достияр Хамытбекович – «Есеп және аудит» кафедрасының аға оқытушысы;

 Нурсеитова Аягоз Елановна – «Қаржы» кафедрасының аға оқытушысы;

 Асанходжаева Ирсай Фархатовна – «Халықаралық туризм және сервис» кафедрасының аға оқытушысы.

Филология факультеті:

Қалдыбекқызы Мәншүк – «Ағылшын тіл білімі» кафедрасының оқытушысы;

Аманбекқызы Жансая – «Мектепке дейінгі және бастауышты оқытудың теориясы мен әдістемесі» кафедрасының магистр, аға оқытушысы;

Жанзакова Мереке Асқарбекқызы– «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының магистр, аға оқытушысы;

Саматаева Карлыгаш Бекбулатовна– «Орыс тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы.

 

Негізі: Оқу ісі және ақпараттық технологиялар жөніндегі проректоры К.С.Байболовтың қызметтік хаты және факультет декандарының ұсыныстары.